Македонија
17. September 2021 - 20:56

Повозрасна жена настрада во тепачка на булеварот „Борис Трајковски“ во Скопје | ВИДЕО

На социјалните мрежи кружи видео од тепачка во Скопје во која настрада жена.

На видеото се гледа како маж прво ја турка жената, а потоа почнува да брка помладо лице со цел да се пресмета и со него.

Случајни минувачи дотрчаа за да и помогнат на жената која падна пред едно од возилата.