Македонија
14. October 2021 - 16:38

Повеќе малолетници се истепале во Гази Баба

Вчера во 15.20 часот во Полициската станица Гази Баба, било пријавено дека на бул.„Александар Македонски“ двајца малолетници биле физички нападнати од повеќе малолетници, велат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.