Македонија
28. November 2015 - 14:02

Потрага по исчезната жена од Скопје

Во Полициската станица Карпош вчера во 18:00 часот С.С.(74) од Скопје пријавил дека истиот ден во 12:30 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата сопруга М.С.(71). Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.