Џет-Сет
12. October 2015 - 19:28

После секс: Милица објави разголена фотографија во кревет

Откако откри во јавноста дека е во љубовна врска со одреден Симон, Милица Дабовиќ отиде чекор понапред.
 
Сега објави фотографија на Инстаграм на која се гледа како нејзиното момче и ги држи градите додека таа слика.
 
Во преден план се нејзините стомачни мускули и нозете под неа.