Џет-Сет
29. July 2016 - 15:01

Поранешниот сопруг на Гоца Тржан е уапсен – Причината запрепастувачка!

Поранешниот сопруг на пејачката Гоца Тржан, Иван Маринковиќ деновиве е приведен.
 
Верувале или не, тој крадел производи од супермаркет.
 
-Иван со еден негов другар украл прехранбени продукти во вредност од околу 10.000 динари во маркет во Панчево. Тие се приведени, па пуштени, а против двајцата се поднесени кривични пријави, изјави извор известен за истрагата.