Џет-Сет
17. April 2019 - 14:57

Поранешната Мис на Македонија, Емилија Розман се соблече за новиот спот на ДНК

Со фотографија на која позира целосно разголена, покривајќи ги со пари интимните делови, бившата Мис Македонија Емилија Розман, ја најави нејзината улога во новиот спот на групата „ДНК“ за песната „Ромео и Јулија“.

Розман за потребите на видеото за новата песна на „ДНК“ се соблече до гола кожа, позирајќи врз расфрлани банкноти, а овој провокативен кадар го сподели на нејзиниот Инстаграм профил.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emilija Rozman (@rozmanticna) on