Македонија
20. јуни 2024 - 17:28

Поради сообраќајка затворен патот Берово – Струмица во двата правци

Поради случена сообраќајна незгода, патниот правец Берово – Струмица е затворен за сообраќај во двата правци, информираат од АМСМ.

Како што посочуваат, патот е затворен од 16:20 часот.

Ново на Сител