Џет-Сет
18. јуни 2017 - 9:42

Поради оваа фотографија занемеа сите - голата Ирина Шајк привлече милион лајкови

Руската манекенка Ирина Шајк и нејзиниот партнер, холивудскиот актер Бредли Купер, неодамна првпат станаа родители. Иако се породи пред речиси 2 месеца, манекенката на Филмскиот фестивал во Кан покажа дека бременоста не оставила траги на нејзиното совршено тело.

Сепак, друга фотографија на нејзиниот Инстаграм-профил и се закити со огромен број лајкови од страна на 8,6 милиони следбеници. А еве зошто...