Живот
29. October 2017 - 13:52

Популарната српска водителка објави урнебесна фотографија

Водителката Марија Килибара на својот Инстаграм профИл објави фотографија со својата колешка Анџелка Прпиќ која предизвика позитивни коментари и смеа помеѓу корисниците.

- Да сум малку повисока не би била твоја среќа- напишала Марија во опис на фотографијата.

Погледнете :