Бизарно но вистинито
31. October 2017 - 15:29

Полицајката Марија имала секс со ученик (13) 9 месеци: Го терала да крие се што му правела!

Полицајката Марија е обвинета дека имала секс со ученик (13) додека работела како асистент во училиште, пренесува the Sun.

Марија Велез (24) се сомничи дека со ученикот имала секс неколку пати.

Судијата на оваа полицајка и забранил да има контакт со ученикот. Таа наводно го терала ученикот да лаже за обвинението.

Марија станала полицаец откако ја напуштила работата во основното училиште во Кливленд во Охајо, во декември 2015. година.

Истрагата започнала минатиот месец, а Марија поради овие сознанија е суспендирана без право на плата.

Велез наводно се обидела да го наговори ученикот да лаже за нивната врска. Не е откриено каде таа се гледала со ученикот и каде имале секс.

Во училиштето работела од октомври 2014,. година како двојазичен советник за проучување на психологија и шпански јазик.