Џет-Сет
14. February 2018 - 21:55

Погледнете во куќата на Шабан од милион евра на Дедиње:

Пејачот Шабан Шаулиќ и неговата сопруга Гордана изградиле вила на Дедиње, а како што пренесуваат српските медиуми, таа чини околу милион евра.

Семејството Шаулиќ од стан во оваа вила која има 600 метри квадратни.

Вилата поседува 4 спални соби, 3 купатила, 2 кујни, голема дневна соба и подрум.

Погледнете како изгледа: