Балкан
2. March 2017 - 23:02

Погледнете што остана од возилото на министерката

Потпретседателката на Социјалистичката Партија на Србија, Снежана Дејановиќ, доживеа сообраќајна несреќа вечерва. 
 
Во несреќата е повреден и нејзиниот возач, но за среќа не им е загрозен животот.
 
Како што пренесува Новости, министерката има скршеница на клучната коска, а до несреќата дошло кога со возилото претекнувале камион на патот за Ниш.
 
Еве што остана од нејзиното возило: