Џет-Сет
15. July 2016 - 12:03

Погледнете што му направи Карлеуша на ова момче на бината во една дискотека

Многумина знаат дека Јелена Карлеуша на своите настапи има посебна кореографија за песната „Ide maca oko tebe“, но овојпат претера.
 
Момчето од публика кое го избра ќе ја памети до крајот на животот, а Карлеуша иако знаеште дека се се снима не се грижеше за камерите, напротив беше најпровокативна досега.
 
Ова видео е од нејзиниот настап во Линц и стана вистински хит на интернет.