Погледнете како изгледала Цеца кога имала 17 години | Сител Телевизија
Џет-Сет
2. March 2016 - 16:45

Погледнете како изгледала Цеца кога имала 17 години

Цеца Ражњатовиќ веќе со години е една од најубавите балкански ѕвезди. Таа на Инстграм објави фотографија од младоста. Погледнете како изгледала Цеца на 17 години.