Џет-Сет
23. November 2015 - 11:56

Погледнете како Џеј им го честиташе бракот на Северина и Игор - Се качи на столче...

Северина синоќа го кажа судбоносното ДA со Игор Којиќ. На прославата присуствуваат голем број естрадни ѕвезди, а меѓу нив е и пејачот Џеј, кој се качи на столче и ја отпеа песната „Раџај синове“.

Џеј направи урнебес на свадбата. Погледнете од  видеото на српскиот Скандал.