Живот
20. May 2018 - 19:37

По венчавката се огласи и таткото на Меган на кој му беше забрането присуство

По кралската венчавка се огласи и таткото на Меган Маркл на кој му беше забрането присуство, поради болест. Тој бил истовремено среќен и тажен.

- Моето бебе беше преубаво и среќно. Би сакал да сум таму до неа, но гледав на ТВ, вели Томас, пренесе Дејли Меил.

73-годишниот татко на Меган успешно се опоравува по операцијата на срце.