Балкан
3. April 2016 - 13:33

Пејачката пронајдена мртва во канал - Крв имало на сите страни

Полицијата го пронајде телото на 33-годишната пејачка на Гранд, Јелена Марјановиќ. Таа вчера исчезна по прошетката со својот сопруг и детето.
 
Пејачката според најновите податоци била пронајдена во канал, насекаде имало крв, а полицијата претходно ги пронашла нејзините патики и мобилен телефон.
 
Засега не де знае како починала пејачката.
 
Повеќе детали се најавени за подоцна.