Џет-Сет
18. May 2017 - 9:00

Пејач заиграл со обожавателка, сопругата решила да му се одмазди

Џон Леџенд е на турнеја, а во текот на еден настап во Мајами се одлучил да изведе на сцена една обожавателка и со неа да танцува. Неговата жена го следи на турнејата, а бидејќи секогаш сме навикнати на мали шеги Криси Тајген, ни овој пат не останала мирна. Се одлучила да се „одмазди” на својот сопруг за малиот флерт на бината. 

Манекенката се одлучила да истетовира иста тетоважа на дното на грбот со тотално непознат човек и да се прошета држејќи се за рака со него на улица.

Таа одлучила сето тоа да го сними. Момчето кое го избрала се вика Еди и воодушевен ја прифатил улогата.

Девојката која ги снимала го закачила видеото на интернет и напишала во коментар дека Џон не треба да биде љубоморен.

Која е тетоважата која ја тетовирале двајцата? Се одлучиле да напишат „It’s a prank, bruh!”. 

https://