Џет-Сет
16. August 2017 - 14:21

Ова е најголемата "љубов" на Појраз од Мојот син

Видеата кои ги објави познатиот актер Илкер Калели или Појраз од Мојот Син, хит серијата на Сител, ќе ги гледате без здив. По глумата најголема љубов му е токму нуркањето.
 

A post shared by ilker kaleli (@ilkerkaleli) on

 

A post shared by ilker kaleli (@ilkerkaleli) on