Џет-Сет
22. December 2017 - 18:39

Огнен Амиџиќ на посебен третман: Кога ја видоа оваа фотографија, фановите се згрозија

Огнен Амиџиќ често објавува фотографии од своите стопала на социјалните мрежи, но сега отиде чекор понапред. 

Тој ги стави стопалата во вода полна со ситни рибчиња кои го грицкаат. 

- Масажа, напиша Огнен, а под фотографијата имаше многу духовити коментари, 

 

A post shared by Ognjen Amidzic (@ognjenamidzic) on