Живот
11. February 2016 - 10:01

Објави фотографии: Еве како изгледаат оргиите во вилата на „Кралот на Инстаграм“

„Кралот на Инстаграм“, Дан Билзериан (34) се прослави со објавување на фотографии на социјалните мрежи од својот бурен начин на живот, но неговата последна објава успеа да ги шокира сите.
 
Поточно, тој објави фотографија на која лежи покрај еден куп голи жени од кои едвај се гледа.
 
Билзериан себеси се нарекува Плејбој на Инстаграм, а досега има собрано 15, 7 милиони следбеници.
 
Погледнете и други фотки од неговиот профил...