Џет-Сет
13. January 2018 - 20:42

Нова жена: Сека Алексиќ повеќе не изгледа вака!

Сека Алексиќ ги воодушеви фановите на Инстаграм кога сподели фотографија на која го претстави својот нов имиџ.

Иако пејачката и претходно имаше сличен изглед, таа сега доби бројни комплименти на сметка на новата фризура.

- За кратко ќе порасне косата, напиша пејачката во описот на фотографијата.