Џет-Сет
26. April 2016 - 17:24

Никогаш послаба: Анџелина Џоли има само 35 килограми!

Анџелина Џоли вчеравечер во Лондон е фотографирана додека пристигнува на вечера со еден бритнакси конзервативен политичар. Облечена во сива комбинација актерката повторно ја шокираше јавноста со својот се полош и послаб изглед. Многумина се прашуваа што се случи со убавината на оваа актерка.

За нејзината премала тежина е загрижен и нејзиниот татко, актерот Џон Војт со кого таа не сака да разговара по тоа прашање. Многумина како причина за нејзината екстремно мала тежина ги наведуваат операциите кои неодамна ги имаше поради ризикот да заболи од рак.

„Радар онлајн“ пренесува дека стручњаците сметаат дека Џоли само 35 килограми.