Џет-Сет
10. January 2018 - 13:00

Никогаш попровокативна: Јелена Карлеуша позираше целосно гола, таа не се срами од вишокот килограми

Не може да се каже дека времето за популарната пејачка запрело - таа од ден во ден изгледа се поубаво, а секоја комбинација што ќе ја облече е модна вест.

Поп дивата е многу активна на социјалните мрежи, а најчесто користи Твитер каде без влакна на јазикот, слободно ги изнесува своите мислења за актуелните случувања.

Како што социјалните мрежи се пат за најдобра себепромоција, Јелена Карлеуша до сега тоа многу успешно го прави.

Со последното видео Јелена покажа колку се возбудува од негативните коментари за нејзиниот изглед па се сними гола во многу атрактивна поза.

Ова видео ја подели јавноста,а  некои сметаат дека е премногу слободен додека останатите ја поддржуваат во се што прави популарната пејачка...

Ќе се сложите дека пејачката успешно ја заскокотка фантазијата на многумина и дека повторно потврди дека не се кае што јавноста ја исмејува поради вишокот на килограми, како и генерално за сите негативни коментари на сметка на нејзиниот изглед како и самиот начин на живот.

Интересно е и што познатата американска старлета, која светските медиуми директно ја споредуваат со Јелена Карлеуша, Ким Кардашијан, пред само неколку месеци објави фотографија во многу слична поза, исто така разголена.