Џет-Сет
27. October 2017 - 12:02

Ни директорот на Гранд не остана рамнодушен: Поповиќ не тргна очи од Карлеуша

Саша Поповиќ за време на минатонеделното снимање, не оддвоил поглед од Карлеуша, која се појави со тесен црн комбилизон и розе фризура.

Поради бројните обврски Јелена видливо ослабела, што дополнително ги изразило облините во црниот латекс комбилизон.

Саша не го криел воодушувањето од изгледот на Карлеуша, па искоментирал:

„Ау, Јелена па тоа си ти, не те препознав! Си се стегнала...баш супер ти стои тоа што го носиш- рекол тој.

Потоа Саша си тргнал по својот пат а Јелена останала со новинарите но и тогаш директорот на Гранд не успеа да го тргне погледот од Карлеуша, па за малку и не паднал по скалите.