Џет-Сет
14. September 2017 - 15:01

Невнимателен возач: Можеше да настрада како и сите околу неа, Дара Бубамара лудо вози

Таа среде возење сними видео и потоа го објави на Инстаграм.

Дара со десната рака се сними како го пее својот нов хит, а со левата рака го држеше воланот.

Како што може да се види, таа повеќе гледа во камера отколку на патот, а во еден момент дури и го пушти волант за да им испрати бакнеж на фановите.

Тоа зачуди многумина...