Џет-Сет
16. March 2018 - 16:50

Неверојатна сличност: Новото момче на Џоли потсеќа на Бред Пит

По разводот со Бред Пит, актерката Џоли му „фрли око“ на помладиот колега Гарет, кој неодоливо потестува и личи на Бред, пишуваат светските медиуми.

„Разменувале пораки, и се договорија да излезат... така започна се. Планот беше да имаат интимна вечера“ вели близок извор на Џоли.

Ирониочно е што првата голема улога на Гарет му беше баш покрај Бред во филмот Троја.