Џет-Сет
28. јуни 2016 - 14:37

Немирните силикони на Ана излегоа среде настап/18+

Пејачката Ана Николиќ на настапот во Будва заигра на новата песна „Фригидна“ па во еден момент нејзината лева дојка излезе од комбинезонот и се покажа пред публиката.

Немилата сцена се случила во будванската дискотека „Трокадеро“ на радост на публиката нејзините силконски гради се покажаа.

Радоста кај публиката прилично траеше зошто пејачката веднаш не забележа дека немирните гради излетаа од длабокото деколте, па си продолжи да игра.

Од публиката едно време дошол и коментар:

-Ана сакаш да не надоиш?

Дури тогаш Ана сфатила дека градите и се во преден план и дека стотици луѓе гледаат и сликаат. Таа потоа се заврте, го намести комбинезонот и продолжи да игра. 

Ана секако не беше потресена поради немилиот настан, зошто на вакви ситуации одамна има навикнато.