Џет-Сет
3. February 2017 - 22:27

Нема гаќички, градите и ѕиркаат - Ова е највалканото селфи на Карлеуша од 18 секунди!

Пејачката Јелена Карлеуша на свјот Твитер профил објави жешко видео на кое снима селфи во облека која открива речиси се.
 
Додека нејзините огромни гради ѕиркаат, Карлеуша од сите агли го покажа задникот и дека не носи гаќички, а под видеото вели:
 
- Ум, тело, дух...