Џет-Сет
26. May 2016 - 9:06

Нема да верувате каков подарок доби ќерката на Цеца од Дејан Миличевиќ

Анастасија Ражнатовиќ синоќа славеше роденден во престижен белградски хотел во Нов Белград, а познатиот моден фотограф и режисер на музички спотови Дејан Миличевиќ и донесе на славеничката оригинален подарок. Се работи за круна од Сваровски кристали.