Џет-Сет
24. January 2017 - 12:01

Некогаш се возеше со автобус денес има милиони - Погледнете за која пејачка станува збор

Лепа Брена често знае да ги изненади фановите со слики од минатото, а овој пат објави фотографија од слободната картичка со која се возела во автобус.