Балкан
11. January 2017 - 11:07

Нејзината убавина беше божествена: Откриени необјавени новогодишни фотографии од пејачката

Српската пејачка Јелена Крсмановиќ го загуби животот под неразјаснети околности на дунавскиот насип во населбата Црвенка, а нејзиното безживотно тело беше пронајдено на 3. април 2016 година.

Jelena Krsmanović

 
Овие денови е откриено дека трагично настраданата пејачка некаде пред крајот на 2015 години позирала во новогодишен костум и направила неколку фотографии кои сега се објавени.
 
Нејзината убавина сите ќе ги остави без зборови.
 

На ЈутЈуб од нејзините фотографии се појави видео кое можете да го погледнете и да се потсетите како изгледаше Јелена.