Џет-Сет
10. May 2017 - 12:30

Не го поштеди ни Душко: Јелена Карлеуша го засрами сопругот!

Душко и Јелена важат за еден од најубавите парови во Србија, а многумина сметат дека живеат живот како од бајките.

Јелена Карлеуша објави интересна фотографија со која потврди дека нејзиниот брак функционира подобро од кога било.

Пејачката реши да се пошегува на сметка на нејзиниот сопруг и со тоа да упати силна порака. Карлеуша неодамна стана веган, па му замери на Душко што продолжува да јаде месо.

Покрај тоа што таа на одреден начин го засрами Тошиќ, откри и како и е запишан сопругот во телефонот. Обрнете внимание на фотографијата подолу!