Живот
2. April 2017 - 18:10

Наводната љубовница на Коби Брајант е вистинска „бомба“

Убавата Џесика и стана позната на јавноста по наводната афера со легендата на НБА Коби Брајант.
 
Џесика Бурчијага (33) не стана сензација на Инстаграм само поради провокативните фотографии кои ги објавува. Поранешната Плејбој зајачица многумина ја нарекуваат и двојничката на Џенифер Лопез.
А нејзиниот број на следбеници на социјалните мрежи постојано се зголемува.
 
Профилот на Џесика сега брои повеќе од 1.6 милиони следбеници кои тврдат дека е поубава од Џенифер Лопез.