Џет-Сет
22. July 2018 - 18:44

Наташа Беквалац прв пат јавно се огласи – нејзините зборови болат

Скоцкана во провокативен фустан со отворно деколте на грбот дополнително го истакнал нејзиниот сексипил. Откако стигнала на настапот, Панонската Барбика не сакала да коментира дека тој ден нејзиниот бивши партнер, Лука Лазукиќ на суд изнесувал разни приказни на нејзина сметка, туку насмена рекла: "Дојдов вечерва да ви пеам". Така и било.

Поп ѕвездата, водена од предходно искуство, кога нејзиниот поранешен маж Лука Лазукиќ во една од тужбите против неа барал да му врати пари дури и за цеден сок од портокал, кој за време во бракот и го плтил, притоа пиложувајќи сметка пред судот, решила да се пошегува со келнерите во клубот.

- Ве молам, многу сум жедна. Донесете ми една вода, само без сметка – рекла Беквалац, при тоа фановите ја наградиле со аплауз, бидејќи на сите им станало јасно на кого тоа се однесува.

Поп ѕвездата пеела до касно во ноќта, а за време на настапот направила само една пауза.
Во еден момент на бината се појавил дечко кој ја прегрнал Наташа и ѝ подарил плишано срце, кое многу ја погодило.