Македонија
2. јуни 2018 - 15:02

Нападнат скопјанец во казино на „Ленинова’

Вчера во 20,45 часот С.К.(34) во Секторот за внатрешни работи Скопје пријавил дека истиот ден околу 20,30 часот на улицата “Аминта Трети“ во моментот кога тој влегол во казино бил физички нападнат од страна на две лица.
 
Се работи на целосно расчистување на случајот.