Џет-Сет
3. September 2015 - 11:18

Наместо во венчаница Беквалац во црно

Кристина Беквалац, сестрата на популарната српска пејачка Наташа, на својата втора венчавка наместо во бел, се омажи во црн фустан.
Кристина вчера се венча со поранешниот сопруг, архитектот Иво Мартиновиќ.
 
На скромната веселба присуствувале само најблиските.