Живот
8. January 2017 - 13:24

Најзгодната Македонка оваа зима ужива во Дубаи

Додека ние се плашиме да излеземе од дома поради ниските температури, на другиот крај од светот, во Обединетите Арапски Емирати, згодната Македонка со напопуларниот задник ужива во топлиот Абу Даби.

Фитнес моделот Марија Нацева реши Новата година и празниците да ги дочека во странство, а оттаму како поздрав прекуи Фејсбук до студената Македонија, испрати неколку фотографии од кои на едната ужива на ноќно капење во танга бикини.

Инаку, Марија во Абу Даби е во друштво на својата сестра со која заеднички ја уживаат егзотичната авантура.

Извор: Вистина.мк