Џет-Сет
13. јуни 2018 - 10:52

Најромантичниот дел - Лила покажа како изгледа нејзиниот дом

Македонската водителка на квизот „Се или нешто“ одлучи на своите фанови да им покаже како го користи слободно време.

Уживање со кафе и нешто благо, во комбинација со добра серија очигледно е изборот на Лила Филиповска.

На фотографијата која ја објави на својот Инстаграм профил Лила покажа како изгледа дел од нејзиниот дом.