Џет-Сет
24. April 2017 - 13:50

На Мартина ѝ излегоа градите на „Танц со ѕвездите“, гледачите останаа подзинати

За Мартина Стела се знае дека уште на 10-годишна возраст влегла во светот на рекламите, а на само 19 години медиумите ја поврзуваа со „докторот“ во мотоциклизам Валентино Роси.

31 годишната италијанска актерка редовно е присутна по медиумите, особено откако прифати да учествува во шоуто „Танц со ѕвездите“.

Во последната епизода од ова шоу Мартина доживеа непријатност од која сите останаа подзинати.

1martina

Фустанот не успеа да ги задржи нејзините гради кои ги видоа сите.

2martina
3martina

Screenshot_1

4martina

5martina

6martina

7martina