Живот
1. November 2015 - 12:26

Му соопшти дека е бремена на неверојатен начин - Неговата реакција ќе ве воодушеви!

Кори Вилијамс на Јутјуб има прилично популарен канал "DudeLikeHELLA", на кој објавува приказни од својот живот на Алјаска. А токму ова видео се издвојува од толпата, во него се гледа како неговата жена Кристен му соопштува на несекојдневен начин дека е бремена.
Неговата реакција е непроценлива, а видеото за помалку од една недела го погледнале повеќе од два милиони луѓе.
 
Погледнете го видеото...