Џет-Сет
12. March 2017 - 10:48

„Му бев љубовница на Новак Ѓоковиќ“

Поранешниот светски тениски рекет број еден Србинот Новак Ѓоковиќ, од ден на ден се соочува со нови проблеми, но не на теренот, туку надвор од него.

Откако тој зборуваше за семејните проблеми во интервју за Кориере дело спорт почнаа да се јавуваат шпекулации за какви семејни проблеми зборува Новак.

Се пишуваше дека бил во афера со индиската актерка Дупика Падуконе, дека Јелена го разделила од родителите, но се појави манекенката Смаѓа Дамјановиќ, која тврди дека му била љубовница.

slagja-2

slagja-1

slagja