Џет-Сет
20. October 2016 - 12:59

Му беше девојка на Саша Ковачевиќ 6 години, па ја изневери: Денес таа има бебе и изгледа вака!

Кога се работи за поранешните девојки и манекенки од спотовите на Саша Ковачевиќ мразот го проби атрактивната русокоса Ивона Лаковиќ, која во 2006 година се појави во екранизацијата на песната „Рука за спас“.

Тој со неа беше во емотивна врска која траеше шест години, а по разделбата ја замени со манекенката Јована Коковиќ.

1ivona

Саша имаше бурна врска и многу пати се скаруваа и смируваа, а медиумите пишуваа дека причината за раскинувањето е неверството на Саша.

Ивона сега е мажена за постар човек и со него има ќерка. Таа се уште е атрактивна русокоса убавица.

2ivona

3ivona

4ivona

5ivona