Балкан
9. February 2017 - 14:40

MОНСТРУМИ: Родители ја нуделе својата малолетна ќерка

Полицијата во Смедеревска Паланка уапси шест лица за заведување девојка (15) јавува „Информер“ .

Неофицијални информации има дека се уапсени родителите на девојчето и уште четворица клиенти под сомнение дека го заведувале девојчето.

Одредена им е мерка притвор од 48 часа.

Повеќе детали следат.