Џет-Сет
8. јуни 2018 - 12:43

Момчето на Рита Ора има бизарен фетиш, дали е ова романтично или ...?

Пејачката со албанско потекло, Рита Ора, е на одмор во Италија со своето момче Ендрју Ват.

27-годишната пејачка носеше неонски минималистички бикини, а косата ѝ е бојадисана во црвено.

На плажа, момчето на Рита го покажа својот бизарен фетиш.

Вљубениот Ендрју не можеше да се насити од прегратките со својата сакана, па дури и ги бакнуваше и прстите на нозете. Претерано или романтично, проценете вие.