Џет-Сет
14. March 2017 - 14:49

Момчето на Џансу го видовте, а погледнете каков фраер има Хазал во приватноста!

Алина Боз, девојката која ја запознавме како Хазал во хит серијата „Парампарче“ исто како и својата колешка од серијата, Џансу, стои одлично на љубовно поле.

Алина иако е млада, има долгогодишна врска, а нејзиниот профил на Инстаграм е преполн со романтични фотографии.

Инаку, серијата се уште се снима, а допрва можете да очекувате интересни и возбудливи сцени.

Како изгледа Хазал во приватноста во својот сакан- гледате во продолжение:

%d0%bd

%d0%bc

%d1%98

%d0%b1