Македонија
13. May 2019 - 20:10

Млада девојка се самоуби скокајќи од мост кај Железничка

Пред петнаесетина минути млада девојка си го одзеде животот скокајќи од мостот кој минува над амбулантата Пролет, пренесува порталот „Јанаки знае“.

Во овој момент полициски инспектор и екипи на МВР се на терен и се врши увид на местото на настанот.