Живот
28. February 2017 - 10:05

Мислеа дека никој не ги гледа - Не можеа да се воздржат па имаа секс среде ресторан

 
Нема ништо по напорно од заљубен пар каде партнерите не можат да ги тргнат рацете еден од друг, но кога ќе наидете на пар кој има секс во ресторан додека нарачува храна тоа е веќе сосема друга димензија.
Овие денови на социјалните мрежи се шири снимка која наводно во е снимена во еден ресторан на популарниот ланец на Dominos's.
 
Камерите го снимиле парот во акција кој стоел на шалтерот додека несреќните вработени ја примале нивната нарачка. Погледнете го видеото.