Живот
4. јуни 2016 - 21:36

Мартија, Елена и Антониа во полуфиналето на „Пинкови ѕвездички“

Нашите Мартија Станојковиќ, Елена Бимбилоска и Антониа Гиговска се пласираа во полуфиалето на музичкото шоу „Пинкови ѕвездички“

Девојките со своите неверојатни гласови обезбедија место меѓу 17-те полуфиналисти.

Нивните настапи погледнете ги во продолжение.