Џет-Сет
7. November 2015 - 12:30

Марјана Станојковска пука од сексапил!

Марјана Станојковска е постојано активна на социјалните мрежи и знае како да го привлече вниманието на обожавателите така што секогаш поставува провокатвни фотографии, кои особено ги воодушевуваат припадниците на машкиот пол.

Овој пат Маријана поставила фотографија на која носи здолниште со тигрест принт во кое изгледа навистина сексапилно.

marjana1500